Projektový manažer pro zpracování projektů financovaných z EU/Administrátora projektů a výběrových řízení

PGM Consulting s.r.o.

Místo práce
Mírové náměstí 207/34, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vytváření nových projektových žádostí, zpracování studií proveditelnosti
- kompletní zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu a zadávacích řízení včetně vypracování zadávací dokumentace
Podmínka: zkušenosti s psaním projektových žádostí a podnikatelských záměrů/zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek a vytvářením monitorovacích zpráv a žádostí o platbu

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, rozmanitou a tvůrčí práci, práci jako zábavu, možnost zkrácených úvazků, seberealizaci a profesního růst, příjemné pracovní prostředí a tým, služební telefon a notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ (nejlépe ekonomického, právního nebo technického směru) příp. SŠ vzdělání s min. 3 letou praxí v oboru, smysl pro detail, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Renomovaná poradenská společnost PGM Consulting s.r.o.
ID: 3034836  Datum zveřejnění: 27.4.2017