Ostraha

Pharm Invest s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Horní 1117, 357 35 Chodov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pharm Invest s.r.o., IČ 27786315
Pracoviště:Pharm Invest s.r.o. - 001, Lidl Chodov, Horní 1117, 357 35 Chodov u Karlových Var 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontaktu uchazečů:
- telefonicky od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 p. Martina Šromová - 731 988 699
- e-mailem: [email protected]

Upřesňující informace:
- příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však
podmínkou, Certifikát strážného zajistíme.
- nabízíme stravenky, možnost příspěvku na ubytování.

Pracovní doba:
- denní 12-ti hodinové směny ( od 7.00 do 20.00 hod ) v turnusu krátký - dlouhý týden.

Místo výkonu práce: Horní 1117, Chodov, 357 35 (prodejna Lidl)

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 11886200745

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání