Ostraha

Pharm Invest s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Selbská 2883, 352 01 Aš, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pharm Invest s.r.o., IČ 27786315
Pracoviště:Pharm Invest s.r.o. -002, Prodejna LIDL, Selbská 2883, 352 01 Aš 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: areál prodejny LIDL, Selbská č.p. 2883, 352 01 Aš 1 Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou. Pracovní doba: 12 hod směny s hodinovou přestávkou, 07,00 - 20,00 hod. Jedná se o práci, která je náročnější na zatížení nohou a zád, chůze po celou dobu směny. Požadujeme: příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Nabízíme: stravenky, možnost příspěvku na ubytování. POUZE !!Kontakt pro zájemce: pouze telefonicky anebo e-mailem pro sjednání osobní schůzky. Nechodit na prodejnu, zájemci budou kontaktováni pro sjednání místa, termínu a času schůzky !

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11064950730

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání