Účetní Junior

Pharmazet Alliance Group

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění účetních operací v souladu s platnými účetními předpisy pro sro a vnitropodnikovými směrnicemi v účetním SW Pohoda, evidence došlých faktur, likvidace faktur, evidence a likvidace cestovních příkazů, kontrola saldokonta, poskytování součinnosti kolegům

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP smlouva na dobu neurčitou, benefity (mobil, PC, flexibilní pracovní doba), místo výkonu P-9, zázemí prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy, cílevědomost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, empatie, příjemné vystupování, samostatnost, pracovitost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, občanská bezúhonnost, výhodou znalost: účetnictví sro, účetního programu Pohoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pharmazet Group s.r.o.je rychle se rozvíjející dynamická farmaceutická společnost s mladým kolektivem zabyvajici se registracemi a distribuci lecivych pripravku vcetne sledovani bezpecnosti leciv a take hlidanim kvality v oblasti propousteni na EU trhy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1956168  Datum zveřejnění: 31.7.2015