Provozní elektronik

Philip Morris Slovakia s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Kutná Hora

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní závod v Kutné Hoře hledáme kandidáty na pozici PROVOZNÍ ELEKTRONIK

Odpovědnosti:
• Provádění elektro údržby strojů a zařízení
• Diagnostikování poruch a jejich řešení
• Nastavování a seřizování strojů včetně asistence a poradenství
• Předvídání a odhalování zdrojů problémů objevujících se v průběhu výrobního procesu
• Poskytování technické asistence a expertního poradenství ostatním členům týmu
• Aktualizování a udržování technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Nadstandartní platové ohodnocení
• Kariérní a profesní růst
• Příspěvek na důchodové připojištění
• Příspěvěk na dovolenou
• Dovolená navíc
• Směnostní příplatek
• Slevová Benzina karta
• Zaměstnanecké akce
• Dynamické pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro-slaboproud
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Dobrá schopnost analyzovat a řešit problémy
• Vyhláška č. 50/1978 Sb.min. § 6
• Schopnost práce v týmu
• Schopnost a ochota učit se
• Praxe v oboru průmyslové automatizace výhodou
• Znalost PLC Simatic S5 a S7, Beckhoff a Elau výhodou
• Základní znalost anglického jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Philip Morris ČR a.s., společnost ve skupině Philip Morris International Inc. (PMI), je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1871002  Datum zveřejnění: 17.9.2014