Brigáda v šali - operátor výroby - týždenné vyplácanie

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
Šaľa, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v Šali - Hľadáme brigádnikov - operátorov výroby , nástup možný ihneď. Brigáda bude ukončená a zároveň aj vyplatená 8.7.2016 / 9.7.2016.
- Práca v elektrotechnickom priemysle
- Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení.
- Vizuálna kontrola materiálu.
- Montáž súčiastok na plechové výlisky.

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na mobilnom čísle :
0948 130 130

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme

Brigáda bude ukončená a zároveň aj vyplatená 8.7.2016 / 9.7.2016
Zabezpečená doprava zo smeru : Šaľa , Komárno , Trstice, Kolárovo , , Okoč , Veľký Meder , Topoľníky , Imeľ, Nesvady , Svodin, Belá , Lubá , Šarkan , Pribeta, Vajanského.

Na 8 hod zmenu = 20€ , 12 hod zmenu = 30€. ( platí pre ľudí čo nevyužívajú ubytovanie od nás )

Týždenné vyplácanie minimálne 100€ bez nadčasov !

Možná aj práca na dlhodobo !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- Zodpovednosť
- Manuálna zručnosť
- Dobrá dochádzka
- Chuť pracovať

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2622903  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte