Recepčný/recepčná

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MAX PLAZA, Štefánikova 21, Trnva, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): nástupný plat 450 eur netto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

recepcia hotela, registrácia prichádzajúcich a odchádzajúcich hostí, prehľad ubytovaných, a činnosti spadajúce pod recepciu....

Ranná, nočná, 2 dni voľna, 12 hod prac. smeny

Iné výhody

dlhodobá práca v príjemnom menšom hotely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

www.maxplaza.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

komunikatívnosť, AJ, prax výhodou

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/39884/12848/OISS )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis s fotkou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Picasso,s.r.o. - Personálna agentúra MAX
Štefánikova 21/111
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jakalová
Tel.: 0948 948 703
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2705355   Datum zveřejnění: 26.8.2016