Hľadáme pomocnú silu pre prevádzku priamo v Trnave !

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Hodinová mzda 2,9€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov do prevádzky priamo v Trnave. Jedná sa o prevádzku, ktorá sa zaoberá výrobou stacionárnych regálov a obilných regálov s použitím oceľových rúr a kovových spojov. Obsadzované pozície: montážnik, pomocná pracovná sila vo výrobe. Náplň práce: muži- ručné montovanie a skrutkovanie vozíkov; ženy- skladanie krabíc.

Pracovná doba: od pon.- štv.: 8: 00- 19:00, pia.: 8:00- 16:30.
Ponúkaná čistá mzda je 2,90€/hod. + dochádzkový bonus + 20 ks stravných lístkov v hodnote 3,15€.
Práca je na dohodu.
V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesta nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: ‎0948130130

Zálohy
Dochádzkový bonus

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na mobilnom čísle :
0948 130 130

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Zodpovednosť
- Manuálna zručnosť
- Dobrá dochádzka
- Chuť pracovať

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2768819  Datum zveřejnění: 16.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Hodinová mzda 2,9€