Operátor výroby na lisovni - Šaľa , hodinová mzda 3,5€ v čistom

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
Šaľa, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Hodinová mzda 3,5€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v elektrotechnickom priemysle
- Obsluhovanie lisovacích strojov, prístrojov a zariadení.
- Vizuálna kontrola materiálu.
- Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov.
- Ponúkané pracovné smeny : 8 alebo 12 hodinové
- Pracovný čas : 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
06:00 - 18:00 / 18:00 - 06:00
- Rôzne kombinácie smien

Hodinová mzda 3,5€ bez dopravy a ubytovania
Hodinová mzda 3€ s našou dopravou / ubytovaním
Platené odvody + stravné lístky + dochádzkové odmeny + zálohy

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na mobilnom čísle :
0948 010 010

- Dochádzkové odmeny
- Poskytujeme zálohy
- Doprava zabezpečená z niektorých smerov , viac info telefonicky
- Platené odvody + stravné lístky + dochádzkové odmeny + zálohy

Stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Zodpovednosť
- Manuálna zručnosť
- Dobrá dochádzka
- Chuť pracovať

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2810702  Datum zveřejnění: 14.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Hodinová mzda 3,5€ v čistom