Referent/ka zákaznického servisu - technická podpora

PILART s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ericha Roučky 2499, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní elektrotechnici a technici energetici (31139)

Pracoviště a kontakty

Firma:PILART s.r.o., IČ 26886031, http://www.pilart.cz
Pracoviště:Ericha Roučky č.p. 2499/11, 67801 Blansko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň pozice: vzdálená technická podpora a dokumentování servisních případů, komunikace se zákazníkem v průběhu servisu, poskytovat špičkovou podporu klientům při řešení jejich dotazů, vytipování a příprava náhradních dílů pro servis, provádění administrativní činnosti spojené s vyřizováním požadavků zákazníků, přímá komunikace s výrobními závody, subdodavateli v AJ nebo NJ, tvorba nabídek - technická část a cenová kalkulace, přijímání objednávek od zákazníků a jejich zpracování s následným objednáním u dodavatele, řešení reklamací a jejich evidence, občasné cestování služebním vozem za zákazníky na území ČR.
Požadavky: VŠ/SŠ technického směru (nejlépe elektro), komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, uživatelská znalost MS Windows, MS Office, výborné komunikační a organizační schopnosti, orientace na zákazníka, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, schopnost práce pod tlakem, tato pozice je vykonávána především z kanceláře s minimálním počtem služebních cest. Komunikace se zákazníky probíhá skrze telefon a e-mail., minimálně ŘP sk. B.
Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost programů CAD/CAM, znalost účetního systému Pohoda, vyhláška č.50/1978 Sb., §5 a výše, praxe na obdobné pozici velkou výhodou (nikoli podmínkou)
Co nabízíme: Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti. Velmi dobré platové ohodnocení, služební telefon, notebook, vzdělávání, školení, stravenky a další firemní benefity. Možnost profesního růstu.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11973210715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, znalost jednoho jazyka
Němčina - Aktivní, znalost jednoho jazyka