Veoucí směny

Pipelife Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pipelife Czech s.r.o., IČ 60709391, http://www.pipelife.cz
Pracoviště:Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
jedná se o řízení pracovníků směny - operátorů výroby - v nepřetržitém (4-směnném) provozu výroby plastových trubek vytlačováním.
Požadujeme: VŠ technického směru (technologie a procesní inženýrství výhodou), případně SŠ vzdělaní ukončené maturitou se zaměřením plastikář, strojař, praxe v oblasti výroby plastových trubek výhodou, znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Word, Excel - tabulky), řidičský průkaz skupiny B, manažerské schopnosti v oblasti řízení výrobních dělníků min. 3 roky, nutná praxe v oblasti řízení výrobních dělníků min. 3 roky, rozhodnost a odolnost vůči stresu, nebojácnost a schopnost řešit problémy, orientace na efektivitu a výsledek výhodami jsou také znalost AJ a zkušenosti s moderními metodami řízení výroby
Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní firmě s významným postavením na trhu, nadprůměrný plat s možností dalšího růstu, podle dosažených výkonů a výsledků, zajímavé benefity, smlouvu na dobu neurčitou, silnou podporu vedení firmy, možnost kariérového růstu - postup na vedoucí místa
Nástup možný ihned!
Písemnou žádost se stručným životopisem a dosavadní praxí zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo poštou na adresu: Pipelife Czech s.r.o., Lenka Kunzová, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice, tel.: 577 111 265, mobil : 603 144 902.

Poslední změna:2015-11-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9791000745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou