Manažer oddělení montáže

PLAKOR CZECH s.r.o.

Obchodně podnikatelský areál 312, 742 51 Mošnov, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci rozšiřování našeho týmu, hledáme manažera na oddělení montáže. Vhodný kandidát musí mít zkušenosti s vedením týmu, relevantní praxi v oblasti montáže a prokazatelné zkušenosti s plánováním výroby.

Náplň práce:
- celkové vedení oddělení montáže
- příprava výrobních plánů (měsíční, týdenní)
- korekce výrobních plánů v průběhu dne
- koordinace při přípravě nových projektů
- řešení vzniklých problémů a koordinace krizového řízení

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- Praxe na obdobné pozici nutností
- Prokazatelné zkušenosti s plánováním výroby a production control
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Flexibilita, dobré prezentační dovednosti
- Silná manažerská osobnost

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamické mezinárodní společnosti
- Velmi zajímavé platové ohodnocení
- Motivující benefitní program
- Možnost seberealizace
- Práce s nejmodernějšími technologiemi a nástroji

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PLAKOR CZECH s.r.o. nabízí kompletní řešení v oblasti aplikací automobilových plastů. Společnost Plakor má své sídlo na Moravě, a proto má ideální polohu pro dodávky zákazníkům v oblasti OEM. Mezi naše výrobky patří nárazníky, spojlery, palubní desky a další interiérové i exteriérové automobilové aplikace.
ID: 2257643  Datum zveřejnění: 22.9.2015