Všeobecní administrativní pracovníci

PlanSecur a.s. (MPSV)

Místo práce
Šafaříkova 201, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-24
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:PlanSecur a.s., IČ 24798631
Pracoviště:PlanSecur a.s. Šafaříkova, Šafaříkova 201/17, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-24
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt:SOLOVĚJOVÁ ŠÁRKA Bc., tel.: 273 162 200, e-mail: [email protected], prvotní kontakt emailem nebo osobně Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2, čas od 9-15 hodin, místo výkonu: Šafaříkova č.p. 201/17 Praha 2. Zpracování veškeré administrativní agendy, tvorba objednávek, příjem a zpracování pošty, komunikace s obchodními partnery a spolupracovníky společnosti, kompletace smluv, práce s MS Office je na denním pořádku, zasílání intervencí, tvorba dopisů a jiných potřebných dokumentů, příprava školení
Práce na obdobné pozici je výhodou.
Životopisy je možné donést osobně na adresu Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2, čas od 9-15 hodin nebo zaslat emailem na: [email protected].
Benefity ve formě dovolené navíc, Mzda: 13400 + prémie

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12058700792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou