Vedoucí ekonomického útvaru

Plastic Parts & Technology s.r.o. (MPSV)

Místo práce
127, 571 01 Linhartice, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (12112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Plastic Parts & Technology s.r.o., IČ 25971689, http://www.pptechnology.cz
Pracoviště:Linhartice 127, 571 01 Moravská Třebová 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:požadujeme:SŠ/VŚ vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky, dobrá znalost podvojného účetnictví a daň. předpisů, znalost práce na PC(Word, Exel), znalost firemních účetních/IT systémů, ŘP sk. B.
Pracovní činnost: Vedení týmu spolupracovníků, samostatné vedení účetnictví, zpracování účetní závěrky, zpracování výkazů, provádění inventur, reporting, měsíční, čtvrtletní a roční závěrky, kontakt s dańovými poradci,  fin. úřadem a ostatními orgány státní správy, zodpovědnost za veškeré náležitosti související s daňovými povinnostmi společnosti a správou všech daní, kontakty s bankami, fin. dispozice, platební styk, controlling, manažérské analýzy a rozbory.Nabízíme:příjemné a moderní pracovní prostředí,adekvátní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, penzijní připojištění,dovolená navíc, sick day a řadu dalších zaměstnaneckých výhod.

Poslední změna:2017-02-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12122850772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B