Sw developer & consultant

PLASTIKA a.s. (MPSV)

Místo práce
Kaplanova 2830, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:PLASTIKA a.s., IČ 27448550, http://plastika.cz
Pracoviště:Kaplanova 2830/4, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce - Vývoj SW (spolupráce na vývoji nových aplikací, odpovědnost za jejich údržbu). Práce s UML modelem. Výhledově rozvoj do konzultantské pozice vyžadující práci s uživateli.
- SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, systematické a analytické myšlení. Zkušenost s programováním v NET nebo HTML5 a JavaScript. Zkušenosti na projektech zákaznických řešení IS, Znalost analytických nástrojů CASE (Rational XDE), znalost a zkušenost s modelováním UML nebo zkušenost s implementací SW řešení do podnikových procesů. Radost z práce v týmu, Angličtina, případně další jazyk
- Uvítáme: Zkušenost se spoluprací v průmyslové výrobě. Znalost rámců či metodologií pro podporu vývoje aplikací. 2 roky praxe v non IT pozici, nejlépe ve výrobním podniku
- Výhody - Práce v týmu se zkušenostmi v oblasti vývoje a implementace sw systémů v průmyslové výrobě, praxe v malém zajímavém start-upu, který zároveň využívá opory úspěšného průmyslového výrobce a možnost přístupu k jeho zkušenostem a zdrojům (moderní vývojové nástroje, Visual Paradigm, repository based vývoj, agilní metody ERP, CRM, plánování výroby, EDI, moderní řízení skladů, CAD systémy Catia, Solidworks, podnikové úložiště dokumentů EPDM, řízení projektů Genius Inside),
- Benfity - flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené aj.
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected] nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod)

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12712820777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní