Obchodní zástupce - Hunter

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - obchodní společnost se silným prodejním a marketingovým brandem hledáme vhodného kandidáta//ku na pozici obchodního zástupce- Huntera

Náplň práce

Akvizice zákazníků v prémiovém gastru
Upevňování vztahů se zákazníky
Plnění stanovených cílů, rozvoj regionu
Sledování vývoje trhu ve svěřené oblasti
Prezentace novinek a akcí
Realizace objednávek
Zajištění vystavení produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Zajímavou, perspektivní práci v FMCG
Firemní benefity - stravné, 5 týdnů dovolené, pitný režim
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Auto, mobilní telefon, tablet
Místo výkonu práce: Brno a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Našim klientem je úspěšná a zavedená výrobní společnost se silným postavením na trhu působící nejen na území ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

vzdělání SŠ /VŠ
Praxe z FMCG podmínkou,zkušenosti s prémiovým gastro výhodou
Aktivní přístup k práci, obchodní dovednosti na vysoké úrovni
Komunikativnost, orientace na výsledky
Schopnost týmové práce
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Dynamická osobnost s obchodními zkušenostmi, schopnou vyjednávat podmínky, prezentovat nocé produkty a uvádět je na trh.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1522949  Datum zveřejnění: 12.1.2015