Realitní makléř

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• zprostředkování pronájmů a prodejů nemovitostí
• fotografování, práce s PC, cestování
• telefonický, elektronický a osobní kontakt s klienty
• spolupráce s advokátem, který zajišťuje dokončení obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zaškolení v oboru (žádné vstupní poplatky)
• propracovaný provizní systém, který umožňuje nadstandardní
platové podmínky
• možnost využívat reprezentativní kancelář, včetně kancelářské
techniky

Informace o náboru

Nováčky v oboru zaškolíme (plná podpora při startu kariéry), zkušeným odborníkům dáme prostor k seberealizaci – to vše podporujeme díky mnohaletým zkušenostem, které jsme pochytili na realitním trhu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, hledá k posílení týmu komunikativní osobnost s organizačním nadáním, která bude zajišťovat kompletní servis pro naše klienty (region Ostrava a okolí).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• obchodní a komunikační dovednosti
• přirozenou aktivitu a ochotu vzdělávat se v oboru
• zkušenosti z realitního trhu výhodou, není však podmínkou přijetí
• ŘP. sk. B, vlastní automobil výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1845801  Datum zveřejnění: 25.8.2014