Prodejce pro trh České republiky a Slovenska

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - úspěšnou výrobní společnost z Novojičínska hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce pro trh České a Slovenské republiky . Kandidát se bude pohybovat především na území České a Slovenské republiky s místem bydliště v Moravskoslezském nebo Olomouckém kraji.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
• odpovídající platové ohodnocení včetně zajímavé motivační složky
• služební vozidlo
• ostatní firemní benefity
• zázemí silné nadnárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Tradiční a zavedený výrobce v oblasti gumárenského průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativní osobnost s obchodním duchem a tahem na branku, schopným a ochotným cestovat a pohybovat se aktivně mezi klienty. Současně schopnost vidět a uchopit obchodní příležitosti.

Požadujeme :

komunikativní osobnost s obchodním duchem, který bude schopen pracovat samostatně a předkládat výsledky své práce
vzdělání SŠ/VŠ ideálně technického směru,
obchodní praxe na podobné pozici 2-3 roky
znalost středně pokročilá, až pokročilá znalost AJ pro komunikaci s mateřskou společností
schopnost prodávat technický sortiment
komunikativnost, schopnost navazovat kontakty, sociální obratnost
pečlivost při vykazování výsledků v rámci reportingu
orientace na výsledek a obchodní tah na branku
loajalitu
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1847938  Datum zveřejnění: 27.8.2014