Údržbář - elektrikář

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Specifikace úkolů a odpovědností:
• Provádí preventivní, nápravné a vylepšovací akce v následujících oblastech:
1. mechanika
2. elektrika / elektronika (50%)
3. pneumatika / hydraulika
• Provádí preventivní údržbu strojů
• Provádí další činnosti dle zadání vedoucího oddělení údržby (př. správa a údržba budov atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Penzijní pojištění
-příplatek na stravné
-jazykové vzdělávání pro všechny
-vánoční balíček
-příplatek na dovolenou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je největší světový výrobce plynových komponentů pro domácí spotřebiče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobnostní předpoklady:
-Údržbář provádí veškeré práce spojené s údržbou, opravami a zlepšováním stavu strojního zařízení
v celé společnosti.
-Provádí i drobné opravy v areálu firmy.
-Spolupracuje s techniky výrobních linek, vedoucími výrobních linek, mistry a dělníky.
-Analytické schopnosti (za účelem rychlé identifikace problému a jeho řešení).
- Manuální zručnost.
- Důslednost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost.
- Schopnost týmově spolupracovat a udržovat dobré mezilidské vztahy.
- Pracovní iniciativa a rozhodovací schopnost, být schopen začít úkoly, sledovat jejich vývoj a dovést
je do konce.
- Ochota pracovat přesčas i ve dnech pracovního volna.
- Čistota a pořádek.
Požadujeme:
• OU/SOŠ – v oblasti mechaniky, elektriky / elektroniky
• orientace v technické dokumentaci (návody, výkresy, schémata atd.)
• hydraulika, pneumatika
• vyhl.50 § 6
• všeobecná znalost PLC
• řid. průkaz sk. B
• řid. průkaz VZV
• obsluha tlakových nádob a plynových zařízení
• svářečský průkaz – elektroda
• základní znalost práce na PC (Excel, Access, Outlook)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1879231  Datum zveřejnění: 25.9.2014