Hlavní účetní

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - výrobní společnot se stavebně interiérvým výrobním programem hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
• vedení účetního oddělení
• měsíční a roční uzávěrky
• inventarizace účtů
• správa FI modulu v SAP, včetně návaznosti na jiné moduly
• daň z příjmu, DPH, silniční daň
• Intrastat
• metodika účetnictví a aktualizace interních směrnic
• zodpovědnost za účetní evidenci a archivaci
• příprava podkladů pro audit, statistické výkazy, komunikace s
úřady
• reporting vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma nabízí
- Zajímavou tvůrčí práci v prostředí stabilní společnosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost dalšího profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je výrobní společnost s exkluzivním produktem na trhu s interiérovým a exteriérovým podkladovým materiálem. Firma je výrazně proexportně zaměřena.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Administrace SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr)
• znalost komplexní agendy účetnictví
• praxi na pozici hlavní účetní nebo účetní senior, ideálně ve
výrobní společnosti
• zkušenost s prací v systému SAP
• systematičnost, pečlivost, zodpovědnost
• aktivní přístup ke svěřené agendě
• časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1947169  Datum zveřejnění: 3.12.2014