Qality Manager

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rámcová náplň
* Rozvíjí a udržuje Q-systému společnosti s cílem :
zlepšování a zvyšování efektivity Q-systému
snižování nákladů na nekvalitu výroby
zvyšování spokojenosti zákazníků
zvyšování konkurenceschopnosti firmy
* vytváří a provádí distribuci reportů týkajících se zákaznických reklamací, procesů, testů,…
* analyzuje data
* podílí se na řízení klíčových zákaznických reklamací
* monitoruje firemní procesy s vazbou na systém kvality
* stanovuje nápravná opatření a kontroluje jejich účinnost
* koordinuje Q. aktivity s technickým rozvojem během rozvoje procesů nebo při změnách procesů nebo výrobků
* zpracovává měsíční podklady do Rady jakosti o dodržování systému jakosti, provádí zápisy z jednání
* metodicky řídí všechny útvary společnosti při uplatňování systému ŘJ
* zabezpečuje aktualizaci veškeré dokumentace související se systémem kvality v souladu s manuálem od mateřské společnosti
* provádí namátkové kontroly ve výrobě – dodržování shody s předepsanou dokumentací
* spolupracuje s výrobními útvary na tvorbě nápravných opatření
* provádí kontrolu a vyhodnocení odchylkových protokolů vč. plnění NO
* navrhuje opatření ke zlepšení systému
* provádí kontrolu plnění nápravných opatření
* řídí činnosti pro prohlášení shody a certifikaci
* projednává požadavky na laboratorní zkoušky, rozbory a měření potřebné pro certifikaci a prohlášení shody
* uplatňuje provedení zkoušek v útvarech zodpovědných za daný typ zkoušky
* zpracovává jednotný postup pro uplatňování a provádění certifikace a povinného schvalování výrobků
* zpracovává a předkládá ve stanovených termínech přihlášky výrobků k posouzení shody a certifikaci příslušným zkušebnám
* zpracovává plán certifikace výrobků
* sleduje výměry orgánů státní správy, kterými se vyhlašují výrobky k prohlášení o shodě
* provádí firemní interní audity
* účastní se zákaznických auditů
* spolupracuje s externími certifikačními auditory
* zodpovídá za oblast auditingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

FIRMA NABÍZÍ
* Zajímavou tvůrčí práci v prostředí expandující společnosti
* Motivující finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* příplatek za dojíždění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Zavedená expandující výrobní firma s dlouholetou tradicí v oblasti plastů a forem. Tradiční zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta
* VŠ/SŠ technického směru (strojní zaměření , materiálové inženýrství, procesní inženýrství, management kvality)
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Znalost norem ISO 9001, ISO 14001,
* Velmi dobré prezentační schopnosti
* zkušenosti na pozici ve výrobním procesu (ved. výroby, technolog, projektový management) výhodou
* Zkušenosti s vedením projektů výhodou
* zkušenosti v oblasti kvality výrobní společnosti ( Lean principy a další moderní nástroje) výhodou
* PC uživatelská znalost (výhodou nadprůměr)
* Znalost statistických metod
Osobní předpoklady
- důsledný, odpovědný, asertivní, schopný efektivní komunikace, sebejistý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2072459  Datum zveřejnění: 5.7.2015