Hlavní účetní

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je významná německá výrobně obchodní společnost v oblasti dezinfekcí. Hledáme pro novou českou dceřinnou společnost kandidáta/ku na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.
Náplň práce :
- zpracování účetnictví včetně daňové problematiky
- práce v ERP systému typu SAP
- zpracování mzdové problematiky, nebo její příprava
- jednání s úřady a pojišťovnami
- reporting
- orientace v účetních standardech GAAP, IFRS
- komunikace s bankami
- zkušenost s konzolidovanými závěrkami
- práce s reportingem a výkaznictvím směrem k mateřské společnosti
- komunikace v AJ s mateřskou společností
- nastavení systému oběhu dokladů
- kontrola smluv a dokladů
- příprava veškerých statisckých hlášení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma poskytuje zázemí stabilní společnosti,
příjemné pracovní prostředí, kariérní postup, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolení navíc nad rámec ZP.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Našim klientem je obchodní společnost v oblasti zdravotnické dezinfence působící na celosvětovém trhu. Vstoupila s novou i původní produktovou řadou na Český, Poslký i Slovenský trh. Dceřiná společnost je v tuto chvíli malou organizací s potenciálem výrazného růstu a expanze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta s poměrně širokým záběrem zkušeností a praxí v oblasti účetnictví, daní a případně mzdové problematiky na obdobné pozici a s ambicí v případě růstu společnosti na pozici FŘ. Vzdělání ideálně VŠ ekonomického směru a praxí na obdobné pozici minimálně 4 roky. Kandidát/ka by měl být klidný, analytický, systematický s citem pro detail a práci s čísly. Musí být schopen aktivně komunikovat jak slovem tak písmem v angličtině.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2099690  Datum zveřejnění: 30.4.2015