Technik procesu

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
* aktivně vyhledává návrhy vedoucí ke zlepšení a zefektivnění výrobních procesů
* vyhledává a navrhuje vhodné technologie
* zodpovídá za implementace výrobních technologií a jejich modifikaci
* spravuje technickou dokumentaci strojového parku
* podílí se na úpravách technologií při zavádění nových výrobků nebo nových modelů
* vylepšuje aktuální procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* dovolenou nad zákoník práce
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na dovolenou
* samostatnou i týmovou práci
* možnost dalšího vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro domácí spotřebiče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* absolvovali SŠ/VŠ (technického směru – strojírenství, elektro)
* mají znalosti o průmyslové automatizaci
* hovoří anglicky nebo španělsky (výhodou)
* pracují na PC – AutoCAD + MS Office
* mají praktické technické myšlení
* jsou manuálně zruční
* umějí plánovat, organizovat, kontrolovat
* jsou pečliví a dotahují věci do konce
* jsou orientováni na neustálé zlepšování
* jsou aktivními řidiči

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2113685  Datum zveřejnění: 24.6.2015