Technolog

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Okres Bruntál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce:
* Zpracování technologických postupů, zajištění přípravy výroby.
* Určování, zkoušení, případně vývoj nových technologických postupů, spolupráce s konstruktéry.
* Zajištění technologické přípravy, technologických změn v pracovních postupech.
* Specifikace druhu materiálů.
* Kontrola jakosti a provádění technických zkoušek.
* Zavádění nové technologických postupů do výroby.
* Stanovování způsobu uspořádání, průběhu a sestavování technických podmínek výroby.
* Vedení související dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Perspektivu
* Služební telefon, notebook
* Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání
* Úhrada nákladů na další rozvoj a vzdělávání
* Příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je největší český výrobce vratných plastových obalů pro manipulaci s materiály a zároveň je významným evropským zpracovatelem plastů technologií vstřikování.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
* Vysokoškolské vzdělání technického směru – technologie
* Znalost zpracování plastů a jejich vlastnosti
* Znalost materiálů používaných v plastikářské výrobě
* Znalost cizích jazyků: pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
* Práce na PC: výhodou znalost aplikací pro konstrukci lisovacích nástrojů, moldflow analýza, uživatelská znalost Wordu, Excelu
* Aktivní řidič, ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2165886  Datum zveřejnění: 2.7.2015