Finanční manažer

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je výrobní strojírenská společnost výrazně orientovanou na exportní činnost. Hledáme pro ně kandidáta/ku na pozici FINANČNÍHO MANAŽERA
Náplň práce :
- zpracování účetnictví včetně daňové problematiky
- práce v ERP systému K2
- všeobecná orientace ve všech ekonomickcýh disciplínach při výrobním procesu
- jednání s úřady a pojišťovnami
- reporting
- komunikace s bankami
- práce s reportingem a výkaznictvím směrem k vedení firmy
- kontrola smluv a dokladů
- příprava veškerých statistických hlášení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma poskytuje zázemí stabilní společnosti,
příjemné pracovní prostředí, kariérní postup, odpovídající finanční ohodnocení, klasické manažerské benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Našim klientem jestředně velká strojírenská výrobní společnost s výraznou orientací na exportní zakázky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta s poměrně širokým všeobecným záběrem zkušeností a praxí v oblasti účetnictví, daní a případně mzdové problematiky na obdobné pozici. Vzdělání ideálně VŠ ekonomického směru a praxí na obdobné pozici minimálně 4 roky. Kandidát/ka by měl být klidný, loajální, analytický, systematický s citem pro detail a práci s čísly.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2344322  Datum zveřejnění: 27.11.2015