Obchodní ředitel

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Řízení komplexních činností v oblasti prodeje výrobků a služeb pro tuzemsko a export (zejména expanze na Polský trh)
Zkušenosti s prodejem B2B, s prodejem vlastních výrobků a rozvojem produktového portfólia a uvedením na trh
Zkušenosti s řízení a koordinování činnosti produktových managerů, prodejců a customer service
Spoluvytváření obchodní strategie společnosti
Aktivní vyhledávání a zabezpečování nových obchodních příležitostí
Zastupování organizace na jednáních s obchodními partnery a zákazníky
Sledování světových tendencí v oblasti vývoje nových výrobků a technologií
Spolupráce na přípravě rozhodování o výběru nových výrob dle strategických záměrů společnosti.
Úzká kooperace na procesu stanovování inovačně-ekonomických parametrů pro vývoj nových výrobků, produktový management
Koordinace vzniku nabídek (zapojení do customers services, managementu firmy) a podporu projektového managera v momentě předání obchodního případu k realizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci na HPP v perspektivně se rozvíjející společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• služební vůz i k soukromému užívání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je společnost s dlouholetou tradicí a ambicí na trhu jak dodavatelsky do automotivu, tak logistických řešení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Obchodní praxe se zaměřením na korporátní zákazníky
- Zralá osobnost obchodníka - autonomní, zodpovědný, cílevědomý a systematický
- Znalost korporátních procesních mechanismů na straně zákazníka
- Talent pro navazování nových vztahů, získávání kontaktů, systematické myšlení s vytrvalým přístupem k delším obchodním případům.
- perfektní znalost AJ, dobrá znalost polštiny výhodou
- zkušenosti s prodejem logistických řešení nebo plastů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2344340  Datum zveřejnění: 27.11.2015