Manažer nákupu

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Okres Bruntál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rámcová náplň práce a zodpovědnosti:
Náplní práce manažera :
* péče o dodavatele
* zodpovědnost za oddělení nákupu, cenotvorbu a skladovou optimalizaci a
cenotvorbu
* práce v interním systému
* strategicky zajišťovat materiál pro potřeby výroby
* zodpovědnost za tým nákupu (cca 5 lidí) včetně pobočky v Čechách
* postupně navázání vztahů s klíčovými dodavateli
- prověřuje plnění smluvních podmínek ze strany dodavatelů, řeší nedostatky, - navrhuje hodnocení dodavatelů, navrhuje opatření k nápravě
- projednává reklamace u dodavatelů
- určuje a upřesňuje u vybraného sortimentu skladové normy minima a maxima
zásob materiálu a kontroluje jejich dodržování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma nabízí:
- Zajímavou tvůrčí práci v prostředí dynamické firmy
- Manažerskou smlouvu na dobu neurčitou
- klasické manažerské vybavení - mobilní telefon, notebook,
- účast na vedení společnosti - člen vedení
- možnost realizace a účast na aktivitách ve skupině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, výrobce , významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta :
* komunikativní AJ
* znalost nákupu (prakticky) tzn. nákup obecného ale i strategického materiálu, znalost vývoje cen na trhu, kdy a kde nakupovat..... manažerské dovednosti (řídí malý tým do 5 lidí)
* ideálně znalost z prostředí automotiv či chemického průmyslu
* silná osobnost se schopnostmi vést obchodní
jednání
- Znalost AJ na komunikativní úrovni (aktivně)
- PC uživatelská znalost
- důsledný, odpovědný, přesný, asertivní, schopný efektivní komunikace,
- dotahování problémů
- myšlení v širších souvislostech při řešení
nedostatku materiálu
- vyjednavatelský typ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2384389  Datum zveřejnění: 22.8.2016