Manažer energetiky

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:
* VŠ, SŠ technického, elektro směru praxe min. 3 roky
* znalost procesů v energetice
* znalost mechanismů přenosu a obchodu s energetickými komoditami (elektřina, plyn, voda, odpadní voda)
* znalost technologie chlazení
* znalost technologie výroby páry, parních a vodních kotlů, topení
* znalost technologie čerpadel, kompresorů a vzduchotechnik
* zkušenosti s ročními výkazy a statistikou
* plánování a vedení údržby za část Energetiky
* zkušenost s přípravou investičních projektů za část Energetiky
* způsobilost k obsluze tlakových nádob
* znalost MS Office, MS Projekt výhodou
* pokročilá znalost AJ
* vyhl. 50/78 (min §6)
* ŘP sk.B
* požadujeme efektivní komunikaci, orientaci na detail, flexibilitu, řídící dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zajímavé finanční ohodnocení
* zázemí mezinárodní společnosti
* stabilitu v zaměstnání
* další profesní vzdělávání, včetně jazykového
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* možnost volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

efektivní komunikaci, orientaci na detail, flexibilitu, řídící dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2893305  Datum zveřejnění: 16.1.2017