Nákupčí výrobní divize

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - výrobní společnost holdingového typu hledáme vhodné kandidáty na pozici NÁKUPČÍ :
Rámcová náplň práce a zodpovědnosti
- kompletně zabezpečuje činnosti související s nákupem a zajišťováním materiálů a surovin z tuzemských i zahraničních zdrojů, zajišťuje materiál v čase a množství podle potřeby plánu a výroby
- denní komunikace v AJ s centrálním nákupem
- spolupracuje při zajišťování technických specifikací a bezpečnostních listů nakupovaného sortimentu
- projednává a eviduje obchodně závazkové vztahy s dodavateli o přípravě dodávek u vybraných materiálů
- prověřuje plnění smluvních podmínek ze strany dodavatelů, řeší nedostatky, navrhuje hodnocení dodavatelů, navrhuje opatření k nápravě
- projednává reklamace u dodavatelů
- určuje a upřesňuje u vybraného sortimentu skladové normy minima a maxima zásob materiálu a kontroluje jejich dodržování
- kontroluje dodavatelské faktury a uvolňuje je k platbě
- zodpovídá za úplné dořešení obchodních případů z hlediska celní problematiky
- provádí a zodpovídá za správné provedení měsíčních inventur v rámci vlastní zodpovědnosti
- komunikuje na denní bázi s plánováním výroby ohledně případných změn plánu a tyto změny promítá do objednávek materiálů
- spolupracuje na řešení nadspotřeb materiálů s výrobou a controllingem

Zaměstnanecké výhody, benefity

FIRMA NABÍZÍ
- Zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
- Odměny před celozávodní a vánoční dovolenou
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Možnost volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické, ekonomické´zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní předpoklady
- důsledný, odpovědný, přesný, schopný efektivní komunikace,
- dotahování problémů
- myšlení v širších souvislostech
Požadavky na kandidáta
- SŠ technického zaměření s ekonomickým myšlením nebo ekonomicko- technického směru
- Praxe v nákupní činnosti min. 1 rok (ve výrobní firmě výhodou)
- Znalost AJ
- PC uživatelská znalost , znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2943554  Datum zveřejnění: 23.2.2017