Lean manager

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu, který bude ve firmě a především ve výrobě zavádět principy štíhlé výroby a LEAN standardy, školit zaměstnance, hledat nové cesty a nová řešení, bude komunikovat s managementem a předávat zkušenosti a postřehy v rámci celého holdingu i v mateřské společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě zajímavé a nestereotypní práce v rámci nadnárodního holdingu NABÍZÍME

- Motivující a odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
- Odměny před celozávodní a vánoční dovolenou
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Možnost volnočasových aktivit

Informace o náboru

Budeme trvat na :
• VŠ technického směru
• praxe alespoň 3 roky se zaváděním štíhlé výroby (oblast výroby, kvality, konzultační činnost)
• znalost LEAN / Six sigma metod
• zkušenosti z oblasti řízení projektů
• schopnost pracovat na rozsáhlých úkolech
• pokročilá komunikativní znalost AJ
• velmi dobrá znalost MS Office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je nadnárodní holdingová společnost s dlouholetou tradicí se zavedenými standardy a firemní kulturou. Obsazovaná pozice bude začleněna do holdingové struktury, byť je místo výkonu práce v rámci novojičínska

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, materiálové inženýrství, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka
• samostatnostatného
• schopnopnécho rychlého zapracování
• s analytickým myšlením
• a s dobrými prezentačními schopnostmi a
komunikačními dovednostmi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3080437  Datum zveřejnění: 30.6.2017