Grafik/čka, webdesigner

PLUS DESIGN & MARKETING s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Záhumenní 1161, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři webu a multimédií (2513)

Pracoviště a kontakty

Firma:PLUS DESIGN & MARKETING s.r.o., IČ 27776344
Pracoviště:PLUS DESIGN & MARKETING s.r.o. - pracoviště Kopřivnice, Záhumenní 1161/3a, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 9.2.2017.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, nepožadujeme vyučení v oboru, praxe vítána.
Požadavky: skvělá znalost rastrové, vektorové grafiky včetně DTP a tisku. Znalost a aktivní používání grafických programů Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator). Kreativní myšlení, estetické cítění, zájem o módu a design. Znalost tiskových technologií + zpracování materiálů. Grafické cítění a kreativní přístup. Schopnost pracovat samostatně i v týmu. Ochota se neustále učit novým trendům.
Zkušenost s jednáním s externími dodavateli. Český jazyk - výborná znalost. Angličtina - velmi dobrá znalost.
Vzdělání: SŠ, VO, VŠ
Popis práce:
- Webdesign (weby, eshopy, webové aplikace, mobilní aplikace)
- Rastrová a vektorová grafika včetně DTP a tisku
- Corporate identity
- Zpracování tištěných materiálů
- Jednání se zadavatelem grafického návrhu
- Produkční - zadávání zakázek externím dodavatelům (tiskárnám)
- Grafika vč. DTP a tisku (tiskoviny, obalové materiály, inzerce, pozvánky, obalové materiály, roll-upy, billboardy)
- Rozvíjení spolupráce s externími dodavateli, kontrola jejich dodávek.
Nabízíme: mzdu + následné benefity a obměny.
Zašlete nám, prosím, svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní
pohovor. Na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12140790728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní