Řidiči dodávky s vlekem sk. c+e (eu)

PM Sped s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nezamyslice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:PM Sped s.r.o., IČ 04820177
Pracoviště:PM Sped s.r.o. pracoviště Nezamyslice, Nezamyslice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail [email protected]. Požadavky: ŘP skup. C+E na dodávku s vlekem, praxe min. 1 rok v mezinárodní autodopravě, flexibilita, samostatnost, dobrá orientace v mapě, trvalé bydliště v okolí výhodou.
Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, rychlý platový růst, placené noční jízdy, placené stání, volné víkendy + 1 den v prac.týdnu, pravidelné návraty domů, nový vozový park.

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12375060763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou