Řidič pro rozvoz pizzy po brně

PMC food, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bayerova 576, 1 2 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-28
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:PMC food, s.r.o., IČ 29211999
Pracoviště:Caruso Pizza, Bayerova 576/6, Veveří, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-09-28
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
* Rozvoz pravé italské pizzy z kvalitních surovin autem nebo skútrem
* Předání pizzy, komunikace se zákazníkem
* V případě nízkého počtu objednávek umývání aut, skládání krabic na pizzu
Očekáváme/Požadujeme:
* Řidičský průkaz sk. B – praxe v řízení nejméně 2 roky
* Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
* Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost, smysl pro pořádek
* Časovou flexibilitu, práce i o víkendu
* Orientace v Brně
* Výhodou je ovládání anglického jazyka
Nabízíme /Benefity:
* Smlouva DPP – vhodné taky pro studenty VŠ, brigáda při mateřské dovolené nebo při Hlavním pracovním poměru
* Směny si volíte sami dle Vašich časových možností po domluvě s ostatními kolegy
* Práci v mladém a dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou
* Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin pizza zdarma, jinak sleva 35 Kč na každou pizzu, možnost vyplácení týdenních záloh, stravenky
Mzda: závisí od počtu odpracovaných hodin
V případě zájmu prosím pošlete svůj CV na [email protected]

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11499350777