Vedlejší pizzař

PMC food, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bayerova 576, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní kuchaři (51203)

Pracoviště a kontakty

Firma:PMC food, s.r.o., IČ 29211999
Pracoviště:Bayerova 576/6, Bayerova 576/6, Veveří, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kreativní, dynamická a stále se rozvíjející Itálie v Brně je Pizzerie Caruso. Jestli máte rádi kvalitní prostředí, vidět za sebou kvalitní práci a být kvalitně ohodnocen, tak hledáme právě Vás, nové kolegy.
Náplň práce:

* Svědomitost a zodpovědnost za pizzu z kvalitních surovin
* Příprava ingrediencí na pizzu dle italských receptur
* Práce s těstem, příprava jednotlivých druhů pizz

Očekáváme/Požadujeme:

* Praxi vítáme, není podmínkou, rádi Vás naučíme dělat pravou italskou pizzu
* Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
* Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost
* Časovou flexibilitu, práce i o víkendu
* Smysl pro pořádek a hygienu na pracovišti

Nabízíme /Benefity:

* Smlouva DPP s cílem a možností Hlavního pracovního poměru - je to o Vás a Vašem morálním kodexu a zodpovědnosti v práci
* Směnný provoz dle dohody (např. 10:00 - 16:30, 16:30 - 22:30, 10:00 - 22:30), případně krátký a dlouhý týden
* Práci v dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou
* Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin pizza zdarma, jinak sleva 35 Kč na každou pizzu, možnost vyplácení týdenních záloh, stravenky

V případě zájmu pošlete svůj CV na [email protected]

Poslední změna:2016-10-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 10930210746