Zdravotní sestra

PMK Medical Care s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nemocnice Rosenheim (Bavorsko), Německo
  • Nabízený plat (hrubého): od 71.000 /měsíc
    + příplatky za směny, víkendy, svátky. Mzda vyplácena v Euro
  • Termín nástupu: 01.04.2015
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce odpovídající kvalifikaci zdravotní sestry a všeobecné zdravotní sestry se specializací.
Jiné výhody
- Německá pracovní smlouva uzavřená na dobu neurčitou, HPP u stabilní firmy
- Vaše ubytovaní v Německu zdarma
- atraktivní finanční ohodnocení
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zdravotnictví

Společnost PMK Medical Care GmbH, certifikovaný specialista na německém trhu práce v oblasti zdravotnictví působící v ČR jako PMK Medical Care s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - aktivní
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- všeobecná zdravotní sestra (maturita) + 5 let praxe
- zdravotní sestra DiS, Bc, Mgr. i absolventi

a s chutí:
- profesně se realizovat v moderní německé nemocnici
- empatie
- ochota se učit novým věcem
- NJ na dobré komunikativní úrovni, ideálně B2 (bez diplomu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
www.pmk-medicalcare.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
5
Informace o náboru
Vzbudili jsme Váš zájem? Tak nám zašlete svůj životopis s fotografií jednatelce společnosti paní Monice Seufert na email: mseufert@pmk-medicalcare.de . Již brzy můžete mít dohodnutý termín osobního pohovoru na naší pobočce v Praze, Košicích, Bratislavě, Budapešť.

Životopisy zasílejte v českém nebo německém jazyce, přiložte Vaši fotografii.
Děkujeme všem zájemcům, a prosíme o pochopení, že kontaktováni budu pouze kandidáti, kteří odpovídají požadovanému profilu
Na Perštýně 342/1 Zobrazit na mapě
11000 Praha
ID: 1565829   Datum zveřejnění: 3.3.2015
Lokalita: Německo