Dlouhodobě hledáme všeobecné zdravotní sestry

PMK Medical Care s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 37825 - 57500 /měsíc
    mzda v EURECH, německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Termín nástupu: 26.05.2014
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce odpovídající kvalifikaci všeobecné zdravotní sestry, všeobecné zdravotní sestry se specializací
Jiné výhody
• Žádné náklady a poplatky za evidence v naší databázi
• Pracovní smlouva uzavřená na dobu neurčitou
• Není potřeba žádná znalost němčiny, protože my Vás ji naučíme díky vypracované jedinečné jazykové metodice, kterou Vám nabízí pouze společnost PMK Medical Care
• Garantujeme dosažení jazykové znalosti srovnatelnou s oficiální jazykovou úrovní B1 během krátké doby.
• Výuka německého jazyka probíhá pod vedením kvalifikovaných lektorů němčiny

Nástup ihned nebo dle dohody
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zdravotnictví

Jsme personální společnost, která zprostředkuje odborný kvalifikovaný personál z oblasti zdravotnictví a péče do Německa. Personál zprostředkováváme výhradně pro naši mateřskou společnost PMK Medical Care GmbH se sídlem v Böblingen, v Německu. Patří pod ni 13 poboček, které se specializují výhradně na zdravotnickou oblast a starají se o množství klientů, kteří mají neustálou poptávku po kvalifikovaném zdravotnickém personále

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
Ošetřovatelství
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - základy
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
3

Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Dlouhodobě hledáme zaměstnance s následující kvalifikací:
• Zdravotní sestra
• Odborná zdravotní sestra
• Zdravotní sestra v domově důchodců

a s chutí:
- profesně se realizovat v německých nemocnicích, na klinikách a v domovech důchodců
- zažít rychlý profesní růst
- naučit se němčinu a používat ji v profesním životě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Informace o náboru
Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 26.5.2014

Vzbudili jsme Váš zájem? Tak nám zašlete svůj životopis, nebo se přihlašte na www.pmk-medicalcare.de. Již brzy můžete mít dohodnutý termín osobního pohovoru na naší pobočce.
Na Perštýně 342/1 Zobrazit na mapě
110 00 Praha
Kontakt
Kontaktní osoba: Mgr. Stanislava Hušková
Tel.: +420734144348
ID: 1565829   Datum zveřejnění: 15.4.2014
Lokalita: Německo
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce