Dlouhodobá poptávka po zdravotních sestrách

PMK Medical Care s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 49320 - 57500 /měsíc
    mzda v EURECH, německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Termín nástupu: 15.12.2014
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce odpovídající kvalifikaci všeobecné zdravotní sestry a všeobecné zdravotní sestry se specializací.
Jiné výhody
- Německá pracovní smlouva uzavřená na dobu neurčitou, HPP
- Postaráme se o Vaše ubytovaní v Německu
- Naši kvalifikovaní lektroři Vás naučí němčinu na prof. úroveň během krátké doby v našich kurzech, které předfinancujeme za Vás
- Jazykový kurz možný i v blízkosti Vašeho bydliště (Praha, Ostrava, Plzeň, České Budějovice)
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Vše bez nároku na provizi společnosti
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zdravotnictví

Společnost PMK Medical Care GmbH, certifikovaný specialista na německém trhu práce v oblasti zdravotnictví působící v ČR jako PMK Medical Care s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Zaměření, obor:
Ošetřovatelství, Zdravotní sestra
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - základy
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
1

Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Dlouhodobě hledáme zaměstnance s následující kvalifikací:
• Všeobecná zdravotní sestra s maturitou a min. 3 lety praxe v oboru
• Diplomovaná zdravotní sestra (DiS)
• Zdravotní sestra s Bc. nebo Mgr. titulem

a s chutí:
- profesně se realizovat v německých nemocnicích, na klinikách a v domovech důchodců
- zažít rychlý profesní růst
- naučit se němčinu a používat ji v profesním životě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme personální společnost, která zprostředkuje odborný kvalifikovaný personál z oblasti zdravotnictví a péče do Německa. Personál zprostředkováváme výhradně pro naši mateřskou společnost PMK Medical Care GmbH se sídlem v Böblingen, v Německu. Patří pod ni 13 poboček, které se specializují výhradně na zdravotnickou oblast a starají se o množství klientů, kteří mají neustálou poptávku po kvalifikovaném zdravotnickém personále.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Informace o náboru
Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 1.10.2014

Vzbudili jsme Váš zájem? Tak nám zašlete svůj životopis s fotografií. Již brzy můžete mít dohodnutý termín osobního pohovoru na naší pobočce.

Životopisy zasílejte v českém nebo německém jazyce, přiložte Vaši fotografii.
Děkujeme všem zájemcům, a prosíme o pochopení, že kontaktováni budu pouze kandidáti, kteří odpovídají požadovanému profilu
Na Perštýně 342/1 Zobrazit na mapě
110 00 Praha
Kontakt
Kontaktní osoba: Monika Seufert
Tel.: +49 151 14863727
ID: 1565829   Datum zveřejnění: 1.9.2014
Lokalita: Německo
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce