Dlouhodobá poptávka po zdravotních sestrách

PMK Medical Care s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 49320 - 57500 /měsíc
    mzda v EURECH, německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Termín nástupu: 15.12.2014
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce odpovídající kvalifikaci všeobecné zdravotní sestry a všeobecné zdravotní sestry se specializací.
Jiné výhody
- Německá pracovní smlouva uzavřená na dobu neurčitou, HPP
- Postaráme se o Vaše ubytovaní v Německu
- Naši kvalifikovaní lektroři Vás naučí němčinu na prof. úroveň během krátké doby v našich kurzech, které předfinancujeme za Vás
- Jazykový kurz možný i v blízkosti Vašeho bydliště (Praha, Ostrava, Plzeň, České Budějovice)
- Atraktivní finanční ohodnocení
- Vše bez nároku na provizi společnosti
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zdravotnictví

Společnost PMK Medical Care GmbH, certifikovaný specialista na německém trhu práce v oblasti zdravotnictví působící v ČR jako PMK Medical Care s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Zaměření, obor:
Ošetřovatelství, Zdravotní sestra
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - základy
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
1

Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Dlouhodobě hledáme zaměstnance s následující kvalifikací:
• Všeobecná zdravotní sestra s maturitou a min. 3 lety praxe v oboru
• Diplomovaná zdravotní sestra (DiS)
• Zdravotní sestra s Bc. nebo Mgr. titulem

a s chutí:
- profesně se realizovat v německých nemocnicích, na klinikách a v domovech důchodců
- zažít rychlý profesní růst
- naučit se němčinu a používat ji v profesním životě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme personální společnost, která se specializuje výhradně na nábor kvalifikovaného zdravotnického personálu pro zdravotní péči do Německa. Personál zprostředkováváme výhradně pro naši mateřskou společnost PMK Medical Care GmbH se sídlem v Biblingen v Německu. Patří pod ni již 13 poboček, které se specializují na zdravotnickou oblast a starají se o množství klientů, kteří mají neustálou poptávku po kvalifikovaném personálu. www.pmk-medicalcare.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
5
Informace o náboru
Vzbudili jsme Váš zájem? Tak nám zašlete svůj životopis s fotografií. Již brzy můžete mít dohodnutý termín osobního pohovoru na naší pobočce.

Životopisy zasílejte v českém nebo německém jazyce, přiložte Vaši fotografii.
Děkujeme všem zájemcům, a prosíme o pochopení, že kontaktováni budu pouze kandidáti, kteří odpovídají požadovanému profilu
Na Perštýně 342/1 Zobrazit na mapě
110 00 Praha
ID: 1565829   Datum zveřejnění: 1.9.2014
Lokalita: Německo