Všeobecná zdravotní sestra do Německa

PMK Medical Care s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: celé Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 50000 - 60000 /měsíc
    + příplatky k ubytování, výplata bude v euro
  • Termín nástupu: domluva
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce odpovídající kvalifikaci zdravotní sestry,všeobecné zdravotní sestry i ze specializací.
Jiné výhody
www.pmk-medicalcare.de/cz
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zdravotnictví

další informace najdete po registraci na: www.pmk-medicalcare.de/cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
Zdravotní sestra
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- všeobecná zdravotní sestra (maturita) + 5 let praxe
- zdravotní sestra DiS, Bc, Mgr. i absolventi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Další informace najdete na:

www.pmk-personal.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
5-9 zaměstnanců
Informace o náboru
Motto: PMK Váš partner pro budoucnost

Chcete si zlepšit budoucnost a Váš život?
Proto jsme tu pro Vás my!!
Nemáte jistotu pravidelné mzdy za odvedenou práci?
Pro nás je samozřejmostí pravidelné odesílání mzdy!!
Nemáte žádné pracovní zkušenosti?
My dáváme možnost i absolventům!!
Nemluvíte německým jazykem a myslíte si, že se jej nenaučíte?
Budete překvapeni, jak dobře a rychle se německý jazyk naučíte v našich odborných intenzivních kurzech!

K dispozici máte na výběr dva jazykové vzdělávací modely:
Vzdělávací program 1 – polointenzivní kurz:
Jste zaměstnáni, chodíte do práce a přijdete na kurz denně na 4 hodiny.
Vzdělávací program 2 – intenzivní kurz:
Jste nezaměstnaní, nepracujete a navštěvujete kurz 6 hodin denně.
Jazykový kurz trvá přibližně 3 – 4 měsíců.

Jsou možné dva varianty:
a, absolvujete jazykový kurz a následně vycestujete do Německa
b, absolvujete jen jazykový kurz a nevycestujete do Německa

Jsme schopni zajistit Vám jazykový kurz i ve Vašem blízkém okolí. Např. Praha, Ústí n./L., Ostrava, Brno atd.
Bližší info na osobním pohovoru.

Neustále spousta firem inzeruje “lukrativní” zaměstnání v Německu, ale realita se liší od slibů!!
Naše firma PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvu!!
Cesta do Německa trvá jen pár hodin, které se vyplatí obětovat pro zlepšení Vašeho životního postavení i životní úrovně vašich rodin!!!
Bojíte se tohoto kroku? Proč?

Vaše budoucnost:
Lepší pracovní podmínky.
Mzda, která je odpovídající Vašemu vzdělání!!
Váš budoucí důchod je zabezpečený!!
Můžete Vaše děti finanančně podporovat ve studiu či dle aktuálních potřeb!!
Vaše finanční situace se bude velmi rychle zlepšovat!!
Využijte tuto možnost a kontaktujte nás.
Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy, prodiskutujeme detaily a pomůžeme Vám řešit konkrétní situace.

Kontakní osoba pro ČR:

Mgr. Paulína Jesenková
pjesenkova@pmk-medicalcare.de
Kontaktní osoba pro SR a Maďarsko:

Bc. Eva Šoffovà
esoffova@pmk-medicalcare.de

web: www.pmk-medicalcare.de
Na Perštýně 342/1 Zobrazit na mapě
110 00 Praha 1
ID: 1565829   Datum zveřejnění: 20.7.2015
Lokalita: Německo