Zdravotní sestra

PMK Medical Care s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 60.000 Kč/měsíc, po uznání kvalifikace, a NJ stupeň B2

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- všeobecná zdravotní sestra
- odborná zdravotní sestra - anestezie
- odborná zdravotní sestra odd. JIP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborná profesní zkušenost mezi předními odborníky ve špičkové klinice
- možnost jazykové stáže

Informace o náboru

Hledáme všeobecnou zdravotní sestru, zdr. sestru na anesteziologii; zdravotní sestru na intenzivní péči, vzdělání: středoškolské s maturitou - praxe 5 let; DiS, BC, Mgr., praxe 2 roky. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, 3směnný provoz na klinice, nabízíme pomoc při hledání ubytování + příspěvky na ubytování. Své CV s aktuální fotografií a průvodním dopisem zasílejte v německém nebo českém jazyce jednatelce společnosti paní Monice Seufert na [email protected] nebo přes odpovědní formulář portálu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost PMK Medical Care je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- diplomovaná zdravotní sestra, DiS, Bc, Mgr.
- pracovitost
- empatie
- ochota učit se novým věcem
- znalost NJ - B2
- flexibilita
- samostnost
- pozitivní otevřenost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální společnost, která zprostředkovává práci do Německa, sídlo PMK Medical Care působí v Böblingenu, v Německu. PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvou. Za zprostředkované služby si nebereme žádné provize.

Informace o volných pracovních místech najdete po zaregistrování se na: www.pmk-medicalcare.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1971550  Datum zveřejnění: 31.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000 - 60.000 Kč/měsíc, po uznání kvalifikace, a NJ stupeň B2