Pomocný pracovník pro BMW, Mercedes a další značky

PMK Medical Care s.r.o.

Místo práce
Saalburg-Ebersdorf nebo Neuhaus-Schierschnitz, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
9,60 EUR/hodina, + 8,- €/den v čistém. Ubytování zajištěno.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž dveří a další pomocné práce.
Pracuje se ve třech směnách, občas treba i v Sobotě
Jde o čistou a jednoduchou práci, vhodnou i pro ženy.
Hledáme spolehlivé pracovníky, možnost nástupu i v párech nebo věčších skupinách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prvních deset dní je mzda 8,50 €/hod a od jedenactého dne 9,60 €/hod

+ příplatky za přesčasy, víkendy a svátky
+ příplatek 8,- €/den v čistém (první tři mesíce)

Ubytování je zajištěno. Bydlí se maximálně ve dvou.

Vstupní pohovor a představa vaší práce je podle domluvy s paní Manuela Hofmann.

Nástup bude hned, nebo podle domluvy.

Padesát zájemců jsme již zaměstnali a potřebovali bychom ještě dalších dvacet zaměstnanců.

Zajistěte si vlastní dopravu do práce.

Informace o náboru

Životopisy zasílat na uvedenou e-mailovou adresu z vaším telefonním číslem.

Paní Manuela Hofmann bude vaší kontaktní osoba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba, kontrola a oprava všeljakéch autodílů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní znalost němčiny!!!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální společnost, která zprostředkovává práci do Německa, sídlo PMK Medical Care působí v Böblingenu, v Německu. PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvou. Za zprostředkované služby si nebereme žádné provize.

Informace o volných pracovních místech najdete po zaregistrování se na: www.pmk-medicalcare.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2205168  Datum zveřejnění: 20.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,60 EUR/hodina, + 8,- €/den v čistém. Ubytování zajištěno.