Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - most

PMU CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Rudolická 1323, 1 2 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:PMU CZ, a.s., IČ 25013165
Pracoviště:PMU CZ, a.s., pracoviště Most, Rudolická ul., Rudolická 1323, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě MOST.

Pracovní náplň
• prodej masa
• příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
• manipulace se zbožím, přepravkami
• aranžování
• úklid prodejny

Požadujeme
• chuť do práce
• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou
• nezaučené zaučíme

Nabízíme
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnání v tradičním českém řeznictví
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky

Pracovní poměr je možný i jako dlouhodobá brigáda.

V případě zájmu se dostavte v dopoledních hodinách přímo na prodejnu, nebo svůj životopis zašlete na [email protected].

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12012280763

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání