Expedient tisku

PNS Grosso s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šlechtitelů 713, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-05
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:PNS Grosso s.r.o., IČ 48592153
Pracoviště:PNS Grosso s.r.o. - prac., Šlechtitelů 713/6a, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-05
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 713/6a, Olomouc. Nástup dle dohody.
Požadavky: dobrý zdravotní stav. Zvedání těžkých břemen do 15 kg. Jedná se o třídění tisku na noční směně, který se následně distribuuje na novinové stánky. Prac. doba: od neděle do pátku, směny cca od 21:00 - 3:00 hod., 35,5 hod./týden. Mzda: 12.000 Kč + příplatky + měsíční prémie.
První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky.

Poslední změna:2016-09-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11358910782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání