Obchodní zástupce pro lokalitu Ostrava, Havířov, Karviná

PODA a.s.

28. října 1168/102, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava, Okres Karviná, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost PODA a.s. hledá obchodní zástupce pro lokalitu Ostrava, Havířov, Karviná. Pokud rádi komunikujete s lidmi a bavilo by Vás do domácností přinášet kvalitní a stabilní internetové připojení a televizní vysílání předního poskytovatele telekomunikačních služeb, pak je tato pozice právě pro Vás. Jste pokročilejšího věku a nemáte obchodní zkušenosti? Nevadí, nikdy není pozdě začít něco nového. Máte-li chuť do práce a splňujete naše požadavky, rádi Vás uvítáme v našem obchodním týmu.

Pracovní náplň:
- vyhledávat nové obchodní příležitosti v přidělené lokalitě
- oslovovat a nabízet domácím klientům kvalitní produkty
- vést základní administrativu spojenou s uzavíráním smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- dáme Vám příležitost, pokud máte chuť něco dokázat
- bonusový program pro nové kolegy
- práci na živnostenský list
- vedení a podporu zkušeného manažera a týmových kolegů (nejen po dobu adaptace)
- odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
- motivační benefity a bonusy, kterým neodoláte
- slevy na firemní produkty
- pružnou pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce. Díky neustálým investicím do rozvoje technologických řešení a zařízení přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a stabilní internetové připojení, televizní vysílání, IP telefonní linky, mobilní služby. V roce 2015 se PODA a.s. stala operátorem s největším počtem optických přípojek.
ID: 2939797  Datum zveřejnění: 21.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 50000 Kč