Osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči)

Podané ruce - osobní asistence (MPSV)

Místo práce
Zborovská 465, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Podané ruce - osobní asistence, IČ 70632596
Pracoviště:Zborovská 465, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme pracovnici na pozici osobní asistentka v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu, s místem výkonu práce ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Požadavky
- vzdělání dle zákona o sociálních službách - škola (SOU, SŠ, VOŠ) se sociálním zaměřením nebo minim. ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (se zaměřením na přímou obslužnou péči, osobní asistenci, seniory, zdravotně handicapované apod.)
- bydliště na území města Frýdlantu nad Ostravicí a blízkého okolí
- zdravotní způsobilost k výkonu práce osobní asistentky
- psychická odolnost a fyzická zdatnost
- empatie, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- časová flexibilita, práce i o víkendech, možná práce i v noci
- trestní bezúhonnost
- aktivní řidič
Nabízíme
- kolektiv lidí, kteří dělají svoji práci jako srdeční záležitost
- pracovní vybavení - mobil
- možnost odměn - podle výsledku hospodaření
- příspěvek na obuv, ošacení
Přihlášky - zasílejte průběžně, první kontakt možný i telefonicky, jinak mailem.
Životopis - zaměřte se na zkušenosti v dané oblasti
Motivační dopis
Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk.

Poslední změna:2015-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 8929180771

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání