Obchodní zástupce retail

Podravka - Lagris a.s.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost hledá do svého týmu aktivního, komunikativního a zkušeného obchodního zástupce pro segment retail pro oblast Pardubický, Královehradecký kraj.

Popis činnosti:
* plnění přiděleného plánu prodeje
* péče o stávající zákazníky
* aktivní vyhledávání nových zákazníků
* prezentace a nabídka výrobků
* analýza a podpora prodeje
* spolupráce na marketingových aktivitách

Očekáváme:
* SŠ vzdělání s maturitou
* praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici
* zákaznicky orientovaný přístup
* prokazatelné obchodní zkušenosti - reference výhodou
* znalost obchodního vyjednávání
* řidičský průkaz sk. B + aktivní řidič
* bydliště (nejlépe Pardubice) a znalost avizované oblasti podmínkou
* uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* práci v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
* mzdové ohodnocení odpovídající úsilí
* systém benefitů
* automobil k soukromým účelům
* mobilní telefon, notebook
* sick days

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobnostní předpoklady:
* komunikační a prezentační schopnosti na výborné úrovni
* zdravé sebevědomí a obchodní ambice
* prozákaznický přístup
* samostatnost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Podravka je přední mezinárodní potravinářskou společností jejímž hlavním posláním je nabídka široké palety kvalitních výrobků za příznivé ceny. V oblasti potravinářského průmyslu je Podravka jednou z nejvýznamnějších společností v regionu jihovýchodní, střední a východní Evropy. Od jiných společností odlišuje Podravku, vedle jejích značek a vysoké kvality výrobků, zejména schopnost porozumět potřebám zákazníků. Společnost chce být svým zákazníkům spolehlivým partnerem při vaření a dodávat více než jen pouhé produkty, ale spíše pokrmy, které bude radost připravovat a konzumovat.

Podravka má vlastní firmy a zastoupení v 17 zemích a výrobní kapacity, kromě Chorvatska, v dalších čtyřech zemích (Slovinsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika). V České republice je značka Podravky distribuována prostřednictvím výrobní společnosti Podravka - Lagris a.s., která produkuje další významné a zavedené značky na českém trhu Lagris a Essence.
ID: 1868036  Datum zveřejnění: 15.9.2014