Provozní zámečník

Poličské strojírny a.s. (MPSV)

Místo práce
Bořiny 1145, 572 01 Polička, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Poličské strojírny a.s., IČ 46504851, http://www.pos.cz
Pracoviště:Poličské strojírny, a.s., Bořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: údržba strojního zařízení a objektů, zámečnické práce stavebního charakteru, údržba vnějších prostor areálu
Požadujeme: Min. vyučen v oboru. Platné osvědčení na sváření el. obloukem, plynem. Ochotu pracovat ve výjimečných případech přesčas. Pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného uzavření na dobu neurčitou. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: [email protected] nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po 1. roce zaměstnání, výhodný telefonní tarif, poukázky ve formě Flexi passu

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12515910777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou