Procesný inženýr pro automobilový průmysl

Pont, Aurell y Armengol CZ s.r.o.

Průmyslová 451, Planá nad Lužnicí, 39102 Sezimovo Ústí 2, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

. Vývoj nových produktů, rozběh výroby nového výrobku, navrhovaní vhodné technologie a nástrojů
. Neustále zlepšovaní procesů
. implementace nových pracovních postupů, nových technologií
. technická podpora pro výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v stabilní mezinárodní společnosti, dodavatele pro automobilový průmysl
- možnost vzdělávaní a seberealizace
- motivační plat + bonusy za plnění KPI
- 5 dnů dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- starostlivost o zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

. hledáme uchazeče i absolventa s technickým vzděláním, který je otevřený novým postupům s cílem zaučit se do oblasti výroby netkaných textilii pro automobilový průmysl
- možnost cestovat do mateřské firmy v Španělsku na zaučení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní výrobní společnost, která dodává kufrové, podlahové a jiné koberce pro automobilový průmysl (OPEL, AUDI, VW, SUZUKI, KIA, ŠKODA, MERCEDES, RENAULT, NISSAN a pod.) a také netkané textílie pro stavební průmysl. Společnost má pobočky v Španělsku (mateřská firma), v Maroku a Mexiku. V ČR má 25 zaměstnanců a působí od roku 2005.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2709866  Datum zveřejnění: 9.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou