Školní asistent/ka

Ponton, z.s. (MPSV)

Místo práce
Podmostní 2398, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
5900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti učitelů (53121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ponton, z.s., IČ 64355756, http://www.ponton.cz
Pracoviště:Ponton, občanské sdružení, Podmostní 2398/1, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 5900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Školní asistent v mateřské škole

Nabízíme úvazek 0,5 HPP, hrubou mzdu 5 900,- (dle tabulek MŠMT) , 4 týdny dovolené, vzdělávání a přátelský přístup

popis pozice: Školní asistent není spojen s konkrétním žákem, ale působí v celé mateřské škole. Je k dispozici všem pedagogům ve všech třídách podle konkrétní potřeby a situace. Poskytuje nepedagogickou podporu dětem v předškolním vzdělávání spočívající např. v nácviku jednoduchých činností při pobytu ve školce a akcích MŠ. Podporu dětem a pracovníkům poskytuje vždy za přítomnosti pedagogického pracovníka.

Poskytuje podporu učiteli při administrativní a organizační činnosti učitele ve vyučování i mimo vyučování: podle potřeb učitele školní asistent zajišťuje i podpůrné administrativní a organizační činnosti.

Místo výkonu práce: 38. MŠ (možná i 81. MŠ – bude upřesněno)

Odborná způsobilost:

· středním vzděláním s maturitou nebo vyšším odborným nebo vysokoškolským a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga· středním vzděláním s výučním listem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga· středním vzděláním získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání zaměřeném na přípravu asistentů pedagoga,

· středním vzděláním získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga

· základním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga.

Příklad odborné způsobilosti: Školním asistentem může být osoba se základním vzděláním a kurzem „Asistent pedagoga“ s tím, že s nástupem na danou pozici musí školní asistent být již studující v kurzu Asistent pedagoga.

Na uvedenou pozici požadujeme zodpovědný přístup, odpovídající vzdělání, preferujeme pracovní zkušenosti, otevřenost a upřímnost.

Jedná se o nabídku zapojení do projektu na dobu určitou: od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018.

Termíny osobních pohovorů: …bude upřesněno (pravděpodobně konec srpna 2016) – Dle individuálních možností uchazeče.

Své životopisy zasílejte do 4. 8. 2016 na adresu [email protected]

Více viz: dokument MŠMT Školní asistent v projektech OP VVV ke stažení zde: Skolni_asistent_vyklad_OPVVV

Poslední změna:2016-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11148780749

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání