Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva (MPSV)

Místo práce
Radniční 23, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, IČ 70100691, http://www.poradna-prava.cz
Pracoviště:Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva - 02, Radniční 23/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Radniční 23/1, Děčín 405 02

Požadujeme:
- splnění minimálních kvalifikačních požadavků odborné způsobilosti dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (výhodou kurz pracovníka v sociálních službách)
- výhodou předchozí zkušenost s přímou prací s klienty (nejlépe osoby ohrožené sociálním vyloučením)
- smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost
- ochotu pracovat v terénu a ochotu cestovat (terénní programy)
- smysl pro empatii ve vztahu k uživatelům služeb a schopnost vcítění do jejich potřeb
- výborné komunikační dovednosti
- solidní orientaci v právních předpisech z oblasti sociálních služeb, sociálně právní ochrany dětí, sociálního zabezpečení a civilního práva
- znalost práce na PC (náročnější administrativa)
- čistý trestní rejstřík.

Nabízíme zajímavou práci v profesionální organizaci, která dosáhla významných rozsudků ve věci porušení práv svých klientů u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a dalších justičních instancí, možnost ovlivňovat koncepční materiály ČR, týmovou nebo individuální supervizi, dobré platové ohodnocení, samozřejmostí je zaškolení. Možnost prodloužení pracovního poměru.

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 22.4.2017 na e-mail: [email protected] z. Do předmětu prosím uveďte PvSS Děčín.

Výběrové řízení je koncipováno jako dvoukolové, k ústním pohovorům do prvního kola mohou být pozváni pouze uchazeči splňující výše zmíněné požadavky. Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z.s. si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 12315250757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou