Mistr mechanické dílny škoda

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1101, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., IČ 47124652
Pracoviště:Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Plzeň, Podnikatelská 1101/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 38000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš profesní životopis do 30. 4. 2017 na e-mail: [email protected]. Při výběru vhodného kandidáta bude přihlédnuto i k datu doručení žádosti.
Požadujeme:
" středoškolské vzdělání technického směru
" praxe v oblasti osobních vozů
" praxe s vedením kolektivu
" samostatnost, odpovědnost
" profesionální a zákaznicky orientovaný přístup, komunikativnost
" znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
" výpis z RT
" znalost NJ/AJ výhodou

Popis pracovní pozice:
" příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě
" tvorba servisních zakázek
" kalkulace ceny práce a náhradních dílů
" předání práce na servis + její koordinace
" odpovědnost za dodržování termínů
" komunikace se zákazníky během opravy vozu
" pravidelná účast na školeních

Nabízíme:
" prestižní pracovní pozici v atraktivním prostředí české jedničky na trhu s moderním vybavením
" zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu
" nadstandardní finanční ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
" systém průběžného vzdělávání a školení
" až 38 000 Kč

Nástup: 1. 6. 2017
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Plzeň - Borská pole
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Benefity: vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, služební mobilní telefon, zaměstnanecké slevy,
Požadované vzdělání: SŠ, SOU
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:
Zaměstnavatel: Porsche Inter Auto CZ, s. r. o. - o. z. Porsche Plzeň,
Kontaktní osoba: Vladimír Moláček
Email: [email protected]
Adresa: Podnikatelská 1, 301 00 Plzeň - Borská pole

Vámi dodané materiály považujeme za přísně důvěrné a nebudou předávány třetím osobám.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12088680776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou