Lektor/ka primární prevence - nové město na moravě

Portimo, o.p.s. (MPSV)

Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
13600 - 20500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:Portimo, o.p.s., IČ 45659028, http://www.portimo.cz
Pracoviště:Portimo o.p.s. - CéPéčko, Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 13600 do 20500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
-tvořivý přístup k práci, nápaditost, ochotu učit se novým věcem
-samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
-odvahu spolupodílet se na formování vztahu dětí k rizikovému chování (př. šikana, kyberšikana, rizikové sexuální chování, závislost na návykových látkách, rasismus, extremismus a jiné), schopnost vést činnosti s třídním kolektivem
-otevřený a partnerský vztah k dětem
-potřebnou kvalifikaci, ideálně VŠ / VOŠ humanitního zaměření (např. pedagogika, sociální práce, speciální pedagogika)

Nabízíme:
" pestrou, tvořivou a zajímavou práci v nestátní neziskové organizaci
" zkrácený pracovní úvazek, možnost externí spolupráce
" odborné zázemí a podporu týmu, vzdělávání, supervizi
" odpovídající mzdové ohodnocení 13 600Kč - 20 500Kč (při plném úvazku)
" nástup 1/2015, zaškolení 12/2014

Zájemci zašlou motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z RT (ne starší 3 měsíců) do 20.11.2014 na adresu: Portimo, o.p.s., Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě.
Obálku označte "výběrové řízení CéPéčko".
Informace na telefonním čísle: 733 664 321 nebo e-mailem na [email protected]

Poslední změna:2014-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 8066610793

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně