Vedoucí krizového centra - centra pomoci rodině a dětem a sociální pracovník/terapeut

Portus Prachatice, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Velké náměstí 14, 383 01 Prachatice, Okres Prachatice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-17
Mzdové podmínky (brutto)
20500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Portus Prachatice, o.p.s., IČ 63913381, http://www.portusprachatice.cz
Pracoviště:Portus Prachatice,o.p.s., Velké náměstí 14, 38301 Prachatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-05-17
Mzdové rozpětí:od 20500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
vedení Krizového centra v souladu s příslušnou legislativou a dle standardů kvality sociální služby, vedení týmu pracovníků (2-3 osoby), přímá práce s klienty Krizového centra(jednotlivci i rodinami) – krizová intervence, poradenství, terapie, tvorba standardů kvality soc. služby,
vedení odpovídající dokumentace, metodická a koncepční činnost, tvorba a koordinace projektových a grantových žádostí, zpráv o jejich realizace a jejich naplňování, spolupráce s institucemi a odborníky
Nabízíme
různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, supervizi, možnost zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme
splnění odborné způsobilosti sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., kurz pro práci s lidmi v krizi, praxe v sociálním oboru min. 3 roky, dobrá orientace v sociální oblasti, jiné vzdělání – kurzy, výcviky (započatý dlouhodobý terapeutický výcvik výhodou), trestní bezúhonnost, flexibilitu, tvořivost, psychickou odolnost, ochotu vzdělávat se, samostatnost, osobnostní předpoklady
Doplňující informace
nástup červenec - srpen 2017
osobní ohodnocení do 6 000,- Kč
Životopisy zasílejte na adresu [email protected]
nejpozději do 2. 6. 2017, předběžný termín výběrového řízení je 5. 6. 2017.
Bližší informace na tel.: 722 928 192 a www.portusprachatice.cz

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice

číslo volného místa: 12702900781

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně