HTML kodér - senior (front - end developer)

Poski.com s.r.o.

Místo práce
28. října 1584/281, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Poski.com s.r.o. zabývající se webdesignem, marketingem a systémy, která svá řešení poskytuje firmám a organizacím všech velikostí, hledá člověka na pozici HTML kodér.

Hledáme odpovědné spolupracovníky, kteří se nebojí samostatnosti a kariérního růstu. Za dobrou práci budete odměněni. Podmínkou přijetí je práce v Ostravě v sídle společnosti a praxe v oboru. Více pracovních pozic na webu www.poski.com v sekci kariéra.

Nutné poslat životopis!

Náplň práce:

tvorba pokročilých webových aplikací a prezentací
tvorba HTML šablon z dodaných grafických návrhů
úzká spolupráce s týmem programátorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouvu na HPP, ŽL
Pružnou pracovní dobu
Mzdové ohodnocení 25 000 Kč - 35 000 Kč + podíl ze zisku na projektech
Homeoffice až 50 dnů v roce, 3x Sickdays, 20 dnů dovolené
Zajištění počítačového vybavení
Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě
Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek), podívej se na náš Facebook
Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR
Mladý a přátelský kolektiv
Stravenky
Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny
Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň
Platba životního pojištění
Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu :-)

Informace o náboru

Pokud někdo má ....
- má smysl pro humor
- má na to stát se vůdčím typem
- je reprezentativní
- umí komunikovat
- má vlastní názor
- chuť se zlepšovat

Pak je to ten pravý ...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Základy
MySQL - Základy
HTML - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
WordPress - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně středoškolské vzdělání
Týmový duch s chutí se učit novým věcem a nestát na místě
HTML5 (CSS3, CANVAS, VIDEO), PHP (na procedurální úrovni)
LESS, TypeScript, jQuery
Node.js a Grunt.js
Bootrap = 3
Git, SVN
Adobe Photoshop, Illustrator
PhpStorm
Sada LibreOffice
G Suite
+ vše co ke své práci potřebujes (Putty, WinMerge, a pod)
+ zkušenosti s Wordpress vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1277551  Datum zveřejnění: 25.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc + provize